Müşteri Yorumları

ana-ar%C4%B1-m%C3%BC%C5%9Fteri-yorumlar%C4%B1[1]

Arzu hanım, uygun fiyat, kusursuz balon turu organizasyonu ve unutulmaz uçuş gezisi için eşimle birlikte çok tşk. ederiz. Arzu hanım, Kapadokya’da turlar ve konaklama konusunda rahatlıkla her zaman bilgi alabileceğiniz, telefon yada Whatsapp’tan hızlıca danışıp cevap alabileceğiniz güvenilir bir kaynak. Kesinlikle tavsiyemdir.

Emre – 2017


Harika mükemmel olağanüstü bir deneyim uçmadan gitmesin kimse☺ ekibin ilgi ve guvenilirliklerinden dolayı teşekkür ederiz kafanızda soru işareti olmadan tercih edebilirsiniz deneyimli ve ilgili pilotumuz ali beyede ayrıca teşekkür ederiz başarılı ucuşumuzdan dolayı.

Ayhan – 2016


Pilotumuz Özgür Bey’le unutulmayacak bir balon turu yaptık. Gerçekten tek kelimeyle mükemmel bir deneyim oldu. Gündoğumunu balondan izlemek ayrı bir keyifti.. Tekrar teşekkürler. İbrahim Bey ve ekibini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz..

Ahmet – 2016


Kalite farkını uçuş esnasında anlayabilirsiniz. Pilotumuz çok tecrübeliydi ve en iyi Kapadokya manzarasında uçtuğumuz için kendimi şanslı hissettim.

Nilay – 2016


İbrahim beyle başlayan hizmet zinciri harikaydı. Tüm ekibe teşekkür ederim, kesinlikle tavsiyemdir.

Müzeyyen – 2016


Tur çok güzeldi. Tüm ekip işini çok iyi yapıyor. Tavsiyemdir.

Arif – 2016


Pilotumuzun tecrübesiyle vadiler arasında muhteşem bir zaman geçirmemizi sağladı. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiyemdir.

Gamze – 2016


Hizmet kalite kusursuzdu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hatice – 2016


Kapadokya’ya gelip de balonla uçmadan, bu deneyimi yaşamadan dönmeyin. Henüz gün aymamış olmasına rağmen güler yüzü eksik etmeyen bütün ekibe profesyonellikleri ve ilgileri için ve rezervasyon konusunda sabırla bize yardımcı olan Özgür beye çok teşekkür ederiz.

Güler – 2016

Enka Travel Turizm Ltd. Şti. Kapadokya Balon Turu ® Tüm Hakkı Saklıdır. Tursab No: A-10408 Karagandere mah. istiklal cad. no-71/10 50400 Urgup / Nevsehir | Kapadokya © Copyright - Kapadokya Balon Turu programımızın ya da paketlerimizin tamamının ya da bir kısmının kopyalanması yasaktır. Kopyalayan kişi ya da kurumlar hakkında yasal işlem uygulanır. Google +